Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter strike 1.6 aimbotot,...

Counter strike 1.6 aimbotot, walhackot hogykell alkalmazni? Mert ha használom a kliens automatikusan kikapcsol amúgy BOTOK ELLEN használom!?

Figyelt kérdés
counter strike 1.6 aimbotot, walhackot hogykell alkalmazni? mert ha használom a kliens automatikusan kikapcsol amúgy BOTOK ELLEN használom? :D
2011. aug. 5. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
12 évesen azért kitalálhatnád szerintem
2011. aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem nekem kell :D csak akinek kellene nincs ide regizve am nem is vágom mi az a cs1.6
2011. aug. 5. 22:39
 3/5 anonim válasza:
Letöltöd, telepíted, .exe fájlt elindítod, ott volt nálam egy panel, hogy bekapcsolva, kikapcsolva. Bekapcsolásra kattintottam, és ennyi volt. Persze, van egy csomó, nem tudom az összesnek a bekapcsolási módját. Nem tudom, miért kapcsol ki, de figyelj rájuk oda, elég sok közte a vírusos. Amúgy meg nem tudom, miért kell cheatet használni, másképp nem megy?? Meg csak botok ellen csalást használni minek?? Leveszed őket amatőrre azt ennyi. Általában amúgy sokat nem tudsz használni, mert botokra találták ki, hanem, hogy neten csalj, ne botok ellen.
2011. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért van mert be van xelve az hogy kick cheaters...
2011. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már mind1 :DDD jóccakát xD
2011. aug. 5. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!