Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bad Company 2 Multi?

Bad Company 2 Multi?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám a játékkal hogy folyton kilép multiplayerből,pályaváltáskor.Teljesen random hogy mikor, van hogy kibír 7-8 kört, van hogy 2-t, és van hogy mikor csatlakozom egy szerverhez már befuccsol egyből.Az is random hogy visszaenged-e, van hogy újra belépek és ok minden, de van hogy (mint pl. most is) szerverekre sem enged fölmenni, egyből ledob,amíg újra nem indítom a gépet. De semmi hibaüzenet, egyszerűen csak lerak asztalra, a játék meg bezáródik...

Ez a menet: Logolok, belép, search-nél keresek 1 szerót, join, bejön az a kép, ahol lehet választani hogy szeretnék-e squadba csatlakozni,vár 6-7 mp-et,vagy belép, vagy bezáródik a játék.De ha belépek kb. 10-15 körönként meg csontfagyással befagy a game, és csak a gép újraindítása segít. Eredeti a játék, a rendszerkövetelmények megvannak, mediumon teljesen simán fut a game,multi kivételével szinte csak 2-3mp-eket tölt.

Meg lehet valahogy akadályozni a kilépést/csontfagyást? Mi a gond?Volt másnak is ilyen? Előre is köszi, és várom a válaszokat, nagyon tetszik a game, de így élvezhetetlen szinte :S Talán esetleg a Ram-om kevés,a többivel biztosan nincs gond, elvileg maxon is mennie kéne a játéknak.Esetleg a Ram lehet a gond?


2011. aug. 7. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem néha olyan 10 perc alatt, néha 1 óráig bírja, és kifagy teljesen, csak az újraindítás segít. 2x2 giga ddr3 ramom van, 4 magos AMD phenom II 955 procim és 6870 videókártyám. Szinte mindent próbáltam már, valaki azt mondta, hogy a hangkártya csinálja, letiltottam, ugyanúgy lefagyott. Valaki azt mondta, az overclocker progi csinálja, kikapcsoltam, ugyanúgy fagyott. Én nekem mostmár elegem volt belőle, ott hagytam a fenébe. Ajánlom, hogy írd ki a problémádat ide, hátha valakivel már történt ilyen:


[link]

2011. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

support.ea.com/chat


itt segítenek az EA-tól

2011. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!