Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sudoku, hogyan tovább?

Sudoku, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

[link]


Feketével van az ami meg volt adva. Minden sudokuval így járok, egyer elakadok, tovább meg nem megy. Hogyan lehet tovább úgy oldani, hogy ne kelljen tippelni? Ha valakinek sikerül írja le hogyan ment tovább. Köszi :)


2011. aug. 7. 15:35
 1/7 anonim válasza:
legutolsó oszlop 4 edik sorába egy egyest, ez nagyon egyszerü pedig :S Imádok játszani vele, a 4x4 essel is nem csak a 3x3 assal, mint ez:)
2011. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Am vmi nem stimmel mert a 2. nagy kockában nem tud hatos kerülni már :S:S kezdd elölröl!
2011. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Elsé vagyok: 2. te elnézted :)
2011. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

tehát a 3-as mellé, a 7-es fölé? miért oda? magyarázd meg! abban a kockában 2 helyre kerülhet 1-es.

vlgig se olvastad a kérdést...

2011. aug. 7. 15:55
 5/7 A kérdező kommentje:
s ha azt beírtam, megint hogyan tovább? az se segít...
2011. aug. 7. 15:56
 6/7 anonim válasza:
Azért kerül az 1 es oda, mert a sorban van egy 5 ös és egy 8 as, és a nagykockában már csak az 5,8,1 hiányzik, mivel 5,8 abba nem kerülhet marad az 1 es, ezt is nézzed, ugy töltsd ki, bocs h segiteni akartam :S
2011. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jól van, most már megértettem, köszönöm :)
2011. aug. 10. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!