Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátom olyan FPS játékokat...

KoviAti kérdése:

Mondanátom olyan FPS játékokat amin tudok online gamelni? Termèszetesen gépre, és CoD 2-nél újabb játékok nem futnak a gépemen.

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 20:45
 1/5 Trollololo ***** válasza:
Quake 3, talán Minecraft elmegy :D
2011. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát sztem még sima battlefield 2

vagy counter strike 1.6, vagy counter strike source

2011. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a battlefield 2 nem megy már próbáltam a cs-t meg unom
2011. aug. 7. 23:25
 4/5 A kérdező kommentje:
igazából én 2. vh-s vagy modern war-os játékokra gondoltam de azért kössz
2011. aug. 7. 23:29
 5/5 szakalt ***** válasza:

elsőre: Minecraft nem fog menni, szutyok Java-ban van megírva és gyengébb gépeken úgy szaggat mint a fene. BEZZEG HA C# VAGY C++ LENNE.


Kérdésre: Próbáld a HL2:Deathmatchet,ingyenes ha ATI-d vagy nVidia-s videókártyád van:

ATI: [link]

nVidia: [link]


Ehhez persze persze Steam kell, amit itt tudsz letölteni: [link] .

Töltsd le, telepítsd, regisztrálj, jelentkezz be majd kattints valamelyik linkre a 2 közül. Miután letöltötted a HL2:DM-et, a steam ablakán belül menj az áruház/store fülre és keress rá a következő ingyenes lövöldözős játékokra: Insurgency, ARMA II Free, Team Fortress 2, Pirates Vikings and Knight 2, Dystorphia, Synergy, Zombie Panic Source.

Ezek mind legálisan ingyenes lövöldözős MP játékok, és szerintem egész jók.

2011. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!