Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szaggat az összes játék?

Miért szaggat az összes játék?

Figyelt kérdés

2,8as proci, 2,5 giga ram

winXP32bit

sapphire hd6450 512gddr5


miért szaggat minden egyes játék olyan alap grafon, hogy 800x600 és full alacsonyon.. úgy néz ki mint valami gagyi 10 éves játék de ígyis kb 5fpsem van.


2011. aug. 8. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szórakozás-Játékok kategória, de amúgy meg nem tudom
2011. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, most vettem észre én is, hogy rossz helyre raktam.


egyébként service pack3 van a gépen, és elvileg a legújabb drivert is leszedtem hozzá..


(felraktam, ami működött is, aztán mástól is megkérdeztem, és a biztonság kedvéért megint felraktam, de akkor már nem engedte telepíteni.. mindig befagyott.. és most is ez van.. szóval nem tudom hogy mi van a driverrel)


minden esetre a régi videókártyával szaggattak a 720-1080p es videók de ezzel nem.

2011. aug. 8. 11:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon új játékokról van szó, teszem azt Dead Space 2, The Witcher 2, vagy ilyen igazi újdonságok, akkor valószínűleg a proci a ludas, nem látom, hogy írtad volna hoyg két magos. Sajnos ezek a prografos új szarok, amiknél a marha jó grafika néha a játékélmény rovására megy, már igénylik a dupla magot. De lehet próbálkozni directx újratelepítéssel, satöbbi satöbbi. Én ugyanilyen procival végigtoltam például a Hunted-et, aminek volt gépigénye, és a grafikája sem volt annyira pocsék. Csak sötét :D
2011. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

gta4

shift2

hot pursuit(2010)

dirt2 meg ablakban full low grafon elment éppen szaggatás nélkül..

2011. aug. 8. 15:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezek már követelik a két magos processzorokat :D
2011. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!