Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The sims 3 Luxuslakás...

A The sims 3 Luxuslakás cuccok miért írja azt ki hogy lemezhitelesítés sikertelen?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem az eredeti The sims 3-at ééés letöltöttem hozzá ezt a kiegészítőt. belépek, és amikor betölti az egész játékot, kiírja hogy:

,,Nem tudjuk megerősíteni, hogy a birtokodban lévő lemez a The sims 3 Luxuslakás cuccok jogtiszta másolata. Kérjük vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal!"

Légyszívess ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném.!!!


2011. aug. 8. 14:39
 1/7 anonim válasza:

CRACKELTED?

MERT BIZTOS HAOGY AZ A PROBLÉMA

2011. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Keller Barbara válasza:
tudnátok nekem is segíteni a crackelésbe a luxuslakás cuccoknál?
2012. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

naja elmagyarázom

1. ha iso-tok van akkor megnyitjátok daemon toolsal telepititek beirjátok a telepitő kodot,

2. majd miután telepitettétek megint megnyitjátok az isot megkeresitek a crack mappát,

3. kimásoljátok a tartalmát,

4. megkeresitek a mappát amibe a luxuslakás cuccok kiegészitőt telepitette a játék majd azon belül a bin mappát és a bin mappába beillesztitek a kimásolt anyagot 4. ha minden igaz és jol csináltátok kaptok egy ilyet hogy "másolás és csere" klikk rá és jo is

1.1 ha nincs ilyen hogy másolás és csere akkor a sims 3 alapjáték bin mappájába illesztitek be a kimásolt cuccot ott már biztos hogy kidobja a másolás és cserét és ha megvan akkor mehet a játék

(ha az isohoz nem adtak crck mappát netán akkor neten rákerestek hogy sims3 luxus lakás cuccok crack letöltés és fent leirtak alapján azzal a crackal csináljátok)

A JO AZ HOGY AZ ÖSSZES TÖBBI JÁTÉKNÁL IS IGY KELL ELJÁRNI

2012. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ha nem jó irjatok
2012. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Geryzone válasza:
Valaki tud adni hozzá linket. Kérlek titeket!
2013. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Geryzone válasza:

Valaki tud hozzá carcket adni már mint a linkjét?

pls

2013. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 (én...) válasza:
Nekem meg már megvan a letöltések között az indítópanelen és már csak a Telepítés-re kell rákattintani és azt írja ki hogy Hiba: Egy szükséges kiegészítőcsomag hiányzik! :/
2014. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!