Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes játszani az Assassin's...

Érdemes játszani az Assassin's creed 1-2-vel, ha nem tudok angolul?

Figyelt kérdés
Sajnos egyáltalán nem tudok angolul, ezért kérdezném, hogy nyelvtudás nélkül is lehet-e tudni, hogy hová kell menni, mit kell csinálni stb. Vagy vannak olyan részek, ahol leírják/elmondják mit hogyan kell, és ha nem értem akkor buktam?
2011. aug. 9. 12:14
 1/3 destiner13 válasza:
hát szerintem a küldetéseket tudni fogod, max újra kell őket kezdened vagy 10x-er, de a végére már rájössz. Igazság szerint csak a storyból fox nagyon keveset érteni, ami az egész játéknak az alapja.
2011. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kijátszani ki tudod, de a történetből semmit nem fogsz érteni, pedig az nagyon állatság.
2011. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát én a suliba 3as voltam angolból de értettem az egész assasin's creedet..... ha értesz minden 4. szót akkor elboldogulsz de különben eggyáltalán nem kell hozzá mert nagyon egyszerűen elmagyarázza mit kell csinálni
2011. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!