Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Küldene valaki Regisztráció...

Küldene valaki Regisztráció Plugint minecrafthoz?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne MySql-osat vagy mi is az.
2011. aug. 9. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Hello! Tört szerveren játszol? mert ha igen akk nem kell regizned. Am ha nem tört szerveren hanem eredetiben van meg akk fizetned kell azt tudtad?
2011. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom hát, törtszerverhez kell.
2011. aug. 9. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem egy plugin sincs fenn a gépen és mégis találtam 7-8 müködő szerót
2011. aug. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Istenem nekem van egy házi szerverem, abba kell regisztrációs rendszer, itt ki beszél szerverekröl már bocs.

Olyanra lenne szükségem, hogy pl. felmész a szerverre, és kéri hogy regisztrálj.

2011. aug. 10. 02:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaa,multiba akarsz játszani? Ahoz nem regiszráció plugin kell hanem IP amit interneten megtalálsz . Szervert is lehet csinálni,de az nehéz
2011. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bexarok. Már VAN SZERVEREM, de arra kéne egy REGISZTRÁCIÓS RENDSZER >.< Esetleg valaki olyan írjon, aki tudja miről beszélek >.<
2011. aug. 10. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] nah tessék itt vannak közte van a regelős plugin is legközelebb jobben fogalmazd meg a kérdést :P
2011. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végre valaki, nagyon kössz!
2011. aug. 11. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!