Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell itt továbbmenni?...

Hogyan kell itt továbbmenni? (alice madness returns)

Figyelt kérdés
Amikor Alice megtalálja az esernyőt, és utánna menacing ruinnal harcol azt hogy kell legyőzni? Nekem nem működik az esernyő hiába nyomom az E-t ráadásul, pedig azzal kéne visszaverni a saját támadásait, de így megsebesíteni sem tudom, szóval miért nem működik az esernyő?
2011. aug. 11. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
CAPS LOCK + E a kombináció, elsőre nem is áll rá a kezed, hogy w-vel mozogj, caps lock-kal ráállj valakire, az egérrel navigálj és a jobbal lőjj, space-szel ugorj vagy shift-tel sprintelj egymás után gyorsan, és vannak ellened 4-5-en egy kis területen. Ha folyamatosan védekezel, akkor csak felfogja az esernyő a támadást. Ha viszont az ellenség eldobja azt a tűzgolyót, és a dobás után nyitod az esernyőt, vissza is pattan rá. Egy-két ilyen ellentámadás után már a borsszóróval is ki lehet iktatni.
2011. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Befogtam caps lockal az ellent és utánna hiába nyomom az e-t nem jön elő az ernyő próbáltam már h átállítom mondjuk f-re de semmi. most jobban utánnanéztem és másnak is van ilyen problémája:

Sajnos még most sem az igazi, caps lock-al bejelölte ugyan, ráfókuszál, de továbbra is a kés van a kezébe, tudok váltani a bors fegyverre de az E-re nem reagál semmit. :(

Egyébként már próbáltam az ugrás gombbal is, hátha, de semmire nem reagál. A fókusszal nincs gond, nekem is megjelenik a szörny fölött egy ilyen kis nyíl... csak mikor támadna és nyomom az Et, nem csinál semmit..én meg szépen kinyiffanok.


I've changed the keybind for it several times (E, then P, then Numpad 1, then Numpad 2) but the umbrella will not work, whether focused or not. It appears none of the other weapons do any damage, really, to the Menacing Ruin, so I am stuck here at a grinding halt until this is fixed.


hát igen... és kezdek ideges lenni h aránylag az elején megakadtam, azért nem volt olcsó, hogy most csak hagyjam a p*csába. =(((

2011. aug. 11. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nem kell befogni előtte, hanem amikor támad akkor kell CAPS+E nyomni. Ha többször nyomod a kombinációt, akkor mindig előveszi-megpörgeti-elrakja. Ha egyszer nyomod és úgy tartod, akkor előveszi-megpörgeti-ott hagyja.

Más megoldás szerint folyamatos nyomod a fókuszt (CAPS), és ha egyszer nyomod hozzá az E-t, akkor előveszi-elrakja, ha folyamatosan akkor előveszi-ott hagyja.

Még ezt a két módszert ki tudod próbálni, a különbség annyi a te módszeredhez képest, vagy a CAPS Lock is nyomva van tartva, nem csak bekapcsolod a fókuszt, és után nyomod az E-t.


Bár sötétben játszottam, a kezem a CAPS+E kombinációra áll rá jobban emlékezetből, de talán a játék is feliratozza az esernyő felvételekor a helyes lépést. Ha sehogy sem jönne össze, borsszóró+jó helyezkedéssel is meg lehet szerintem csinálni, én eddig csak ott használtam az esernyőt, máshol nem (kb. egy óra játékidővel járok a kérdéses rész után).

2011. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
próbáltam én már minden létező caps lock+E kombót de semmi továbbra sem. Most ott tartok már h program fájlokban megpróbáltam átírni ezt a kérdéses e-t g-re (valakinek így sikerült) de azt meg nem engedi menteni. -.-
2011. aug. 11. 13:05
 5/8 Chrisxxxholic válasza:

töröld az "AliceInput" fájlt először (keresd meg a keresővel), mielőtt ezeket teszed:

1. A játékban, az eszközök beállításánál nyomd meg az alapbeállításokat "default"

2. Lépj ki a játékból.

3. A játék indítása.

4. Játssz az alapbeállításokkal

5. Miután megölted a szörnyet akkor cseréld ki a vezérlőket, ha akarod...

2012. jan. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az én problémám uez, már az ini fájlban is átírtam g-re, újra is raktam, semmi változás, újra is kezdtem, akkor se :(
2012. febr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 laciagonosz ***** válasza:
csak bekell mérni(Caps lock) és nyomni kell egy e-t azt ennyi
2012. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 alexa2007 válasza:
Úgy is le lehet győzni hogy a nyuszit elé dobod és meszebb mész tőle és borsszóróval elkezded lőni ezt kb 3-4x megcsinálod és meghal nem muszály használni az esernyőt gyorsabb és egyszerűebb a nyuszis lövöldözős kombináció ;)
2015. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!