Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudok letölteni a The...

Honnan tudok letölteni a The Sims 3-hoz hajstílusokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék új hajakat a simsbe, csak nem tudok sehonnan letölteni. Kerestem weboldalakat, mint pl. peggyzone-t, csak ott crackkelni kell, hogy működjön. Be crackkeltem meg minden, aztán meg a játék nem indult el. Valaki tud olyan weboldalt megadni, ahol a letöltött fajlt nem kell crackelni hanem csak simán telepíteni a játkba? A válaszokat előre köszönöm!
2011. aug. 12. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

mivel nekem csak PS3-ba van sims3 ezért fogalmam sincs hogy hogy kell letölteni, de ha rákeresel google-n hogy sims3 letöltések, akkor biztos kiad pár jó oldalt :)

én ismerek egyet, csak a neve nem jut eszembe XD

meg nem tudom, hogy larasims-en hogy vannak a sims3-mas letöltések :O

2011. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

eredeti a játék??

ha igen akkor a store-rol meg a bazárrol letudod töléteni

2011. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem eredeti, és nem tudok regisztrálni az oldalra.
2011. aug. 12. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:
mysims.hu oldalon vannak linkek ahonnan le lehet tölteni hajakat csak meg kell keresni.azt hiszem a gyikben van
2011. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem kell crackelni semmit sem... csak le kell tölteni és a megfelelő helyre másolni. amúgy meg google millio helyet kidob ahonnan le lehet tölteni mindenfélét

pl:

[link]

[link]

[link]

[link]


általában regisztrálni kell az oldalakra, utána lehet letölteni.

2011. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2011. aug. 15. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!