Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoWBAn, hogy tudom meg csinaln...

WoWBAn, hogy tudom meg csinalni hogy nem vagyok gm de a parancsokat tudjam hasznalni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Válasz: SEHOGY!!!
2011. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De lehet ismerosom tudja ladtam de nem tom milyen hack alltal tudja hasznalni a parancsokat
2011. aug. 12. 18:17
 3/13 anonim ***** válasza:
akkor sem tudja. ha meg mégis akkor tört szerver és alapból bent van pár parancs vagy az ismerősőd gm, de amúgy sehogysem
2011. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem gm,meg tort szerverrol van szo.akkor milyen parancsokat tudnak hasznalni,es hogy??
2011. aug. 13. 16:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg őt...
2011. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
sajnos nem árulja el mert neki is nehéz volt rá jönni
2011. aug. 13. 21:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Folytogasd. Egyszer csak el mondja.
2011. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azon vagyok
2011. aug. 15. 13:23
 9/13 anonim ***** válasza:

nincs ilyen -.-...

1. ne hackelj, mert szánalom dolog, arra val, hogy low vagy, főlleg ha nem magadtól találod meg.

-

2. tipikus szánalom a gyerek: "NEM MONDOM MEG ME' NEKEM IS NEHÉZ VÓÓT!!444NÉGY!!!

-Ezek az "In player account" kódok nem léteznek, a gyerek hackel, és azt akarja neked mutatni hogy ő mekkora király, és hogy mennyit szenvedett azzal hogy beírja 1 keresőbe hogy:

"Wo..Worldoo... p"csába,... world of warcraft hack..."

Ne próbálj ilyet keresni, játsz normálisan.

Ha GMeskedni akarsz, beszélj adminnak+ tanulj meg/fizess saját szerót/csinálj házi szerót/ fizess + ba szerót.

(megtanulni mindeggyik funkciónál kell)

2011. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy barátom aki régebben tudott pár GM parancsot. Használta is őket de az már sztem nem működik, és ne próbálkozz ilyenekkel mert akkor nem jó a játék és ki is bann-olhatnak..
2011. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!