Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok normálisan...

Miért nem tudok normálisan siklani A Batman : AA - ban?

Figyelt kérdés
mikor az orvosokat kell megmenteni van 1 olyan rész mikor siklani kéne, de én nemtok mert ereszkedik lefele batman meg csapkod a szárnyával mint a madár...utube - on videón a csávó simán átrepül. egyébként nem csak itt nem megy a siklás, máshol sem
2011. aug. 15. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Folyamatosan nyomod a gombot?
2011. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aha már próbáltam mindenhogy
2011. aug. 15. 23:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Eredeti (olvastam hogy a törés olyan bugokat produkál, amik miatt nem lehet végigvinni, bár nem tudom hogy ez igaz-e, vagy sem)?
2011. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem eredeti és mégis sikerűlt!
2011. aug. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Batman Arkham Asylum-ban hivatalosan beépített védelem.

Ha feltört vagy eredeti de módosított játékban nem engedi, hogy a karakter siklani tudjon a levegőben, így téve lehetetlenné a végigjátszást.


Nekem eredetibe van meg a játék!

És no-DVD crack-et akartam hozzá felrakni, hogy ne kelljen mindig a dvd-t berakni a gépbe ha épp kedvem szottyan játszani.

Sajnos nálam is produkálta ezt a védelmet, így maradt a hagyományos megoldás.

Az is igaz, hogy van akinél előjön a védelem ,van akinél nem.

2011. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!