Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek, hogy játszhassak?

Mit tegyek, hogy játszhassak?

Figyelt kérdés
Ha elindítanám a Sims2 (Házi kedvenc) lemezt a következőt írja ki: "DirectX 9.0c kompatibilis videokártya felismerése sikertelen. Kérlek ellenőrizd, hogy a videokártyád DirectX 9.0c kompatibilis-e, illetve, hogy agártó által kibocsátott legújabb driverek vannak-e feltelepítve a gépre. Az alkalmazás leáll." Ez azért fura, mert eddig minden rendben volt, normálisan ment a játék aztán egyszer csak kiírta ezt... Én arra gyanakszom, hogy véletlenül kitöröltem valamit :S Szerintetek mit kéne csinálnom, hogy újra működjön?
2011. aug. 16. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
rossz kategória
2011. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tedd újra.
2011. aug. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
telepítsd a játékot ujra és a direct x-et is ha akkor se jó akkor a videókártyát kell ujra rakni..
2011. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves fannii


A DirectX-ben az a jó, hogy a feltelepített vezérlőt nem cseréli le hanem kiegészíti a frissebb alkalmazásokkal, így a régi és új DirectX-es alkalmazásokat egyaránt tudja kezelni.


Én így látatlanban is a videokártya szoftverére gyanakszom.

Sajnos akkor is DirectX-re hivatkozik ha a videokártya vezérlője nem a kívánt verziót használja.


Nem egyszer estem belle abba a hibába, hogy a játék egészen addig működött, amíg nem frissítettem a videokártya szoftverét.


Ilyenkor érdemes a játék cd-dvd-n található mellékelt programokból feltelepíteni a videokártya vezérlőket.

2011. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!