Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van még olyan játék, mint az...

Van még olyan játék, mint az assassins creed? (x360)

Figyelt kérdés
Jó kis nem kiszámítható történet összeesküvésekkel botrányokkal meg ilyesmi.
2011. aug. 16. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs, az AC nagyon el lett találva. Szerintem kb. egy GTA, egy Mirrors Edge, egy X-Men Wolverine és egy Uncharted keresztezése, nem hiszem h lenne még ilyen.


Végigjátszottad már az összeset? Ha nem akkor told végig elölről, már az 1 is nagyon jó volt.

2011. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most tolom az elsőt, a másodikat már végigvittem a brotherhood jön postán.
2011. aug. 16. 13:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk az első kicsit unalmasabb, felirat nélkül pedig nem mindent értek.
2011. aug. 16. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
A Brotherhood-tól annyira sokat ne várj, az nem egy új játék, inkább csak a 2 felturbózott változata. Nagyon jó persze ettől függetlenül. A legjobban az tetszett nekem benne hogy vannak assasin-ok akiket te "gyűjtesz be", neked dolgoznak utána, küldözgetheted őket mindenféle mission-re, meg harc közben is magadhoz tudod hívni őket. Király:D Ja és van benne online mód is.
2011. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!