Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cod 7 online/ofline multiplayer?

Cod 7 online/ofline multiplayer?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a cod 7 -et. Mecrackeltem a single player megy rendesen, de szeretnék mások ellen is játszani. Elindítom a multiplayert kiírja h a dedikált szerver nem található nézzem meg az oldalukon, megnéztem ott minden codot futató eszköz szerverei "excelentül" múködnek. Mi lehet a próbléma? És nem tudok egyszerű multiplayerrel szervert csinálni mint a régebbi codokban és, lanon játszani?
2011. aug. 18. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
"Mi lehet a próbléma?"--->"Letöltöttem a cod 7 -et."
2011. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Törtből nem megy a multi.
2011. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hála Istennek tényleg csak eredetivel működik, ráadásul a novemberben megjelenő MW3 is támogatni fogja a dedikált szervereket ugyanezzel a rendszerrel, amit szintén nem fognak tudni feltörni. Úgyhogy kedves warezosok, ha játszani szeretnétek, kezdhetitek a zsebpénzetek összerakni.
2011. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor most vegyem meg kb12 ezerért és akivel játszanánk mondjuk lan partyn 12-en akkk ők is vegyék meg?
2011. aug. 18. 15:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, máshogy nem megy.
2011. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És Szervert tudok csinálni ezzel a "lopottal" is vgy ahhoz is meg kell vennem a játékot eredetiben?
2011. aug. 18. 17:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Multihoz minden esetben eredeti játék kell, ezt meg kéne érteni. Aki nem képes egy olyan termékért kifizetni egyszer 10 ezer forintot, amely több 100 óra szórakozást tud nyújtani, az nem is érdemli meg, hogy játsszon.
2011. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A single player könnyű módban 5-6 óra.
2011. aug. 18. 19:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Könnyű módban egy majomnak is annyi lenne, meg kell próbálni nehéz fokozaton, sokkal nehezebb lesz, és tovább ki is tart....amúgy egy iylen kaliberű játék multija tényleg megéri a pénzét.
2011. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem is a single-re értettem a több 100 óra szórakozást.
2011. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!