Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PUMT2-ben mit csináljak? Nem...

PUMT2-ben mit csináljak? Nem tudok belemenni bővebben lent sürgős!

Figyelt kérdés
PUMT2-őt játszom .. ráment a kis tesóm arra hogy automatikus mentés !! és most nem megy bele az én avataromra csak az övére .. már átmentem a haveromhoz és nála kitöröltem az összes avatart csak az enyém hagytam benne de még úgy se jó mert csak kijön hogy hiba .... próbáltam mindent !! Letöltéttem a játékot újból uninstaláltam már mindent próbáltam de semmi .. mi ilyenkor a teendő ?? :/ :/ :(
2011. aug. 18. 15:59
 1/1 anonim válasza:
Hát mivel nincs autómatikus mentés ,mert magától elmenti és ha csak elmegy a net akkor is menti nincs funkció hogy autómatikus mentés, Hát szerintem nyomd meg egérrel a startot xD . És nem avatar hanem kaszt . Autómatikus támadás van :D
2011. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!