Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnám megcsinálni a...

Hogyan tudnám megcsinálni a Call of Duty 4 Modern Warfare Multiplayerbe? Infó lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrég kaptam unokaöcsémtől a játékot. Feltettem gépre, de innen nem tudom milyen lépéseket kell megtegyek , hogy tudjak játszani szervereken. [link] ezen a szerón akarok igazából játszani,mert itt tolja unokaöcsém is. légyszi segítsetek, hogy kell-e + program, és hogy-hogy csinálhatnám meg légyszives. Köszönöm előre is
2011. aug. 19. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
eredeti?
2011. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rakd fel az 1.7-es patch-et és frissítsd a PB-t is! ha nem eredeti akkor crack sem árt.
2011. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem eredeti sajnos. És tudná"tok" adni linket honnan töltsem le azt a patcht? Hogy frissítsem PB-t? És miután ezekkel megleszek mi teendőm lesz? köszönöm előre is
2011. aug. 19. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el hogy nem ismered a Google-t!


1.6 patch:

[link]


1.7 patch:

[link]


PunkBuster:

[link]

2011. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Eddig is ment és most ezt irja ki amikor csatlakozni akarok a szerverhez : 135 percig nem játszhatsz. Szerintem vagy crack , vagy serial miatt... elözö válaszolonak letöltöttem 3 key generatort és youtubon néztem 5 kodot + különbőző torrentektről letöltöttem vagy 6 cracket. És nem volt jó ha megkérhetnélek elküldenéd a te jo seriálod és a te cracket vagy linkbe vagy pedig megadom gmailem? Előre is köszönöm segítséged. És mielött elkezdenél megint szidni mint láttad kerestem nem is 1et
2011. aug. 21. 18:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szidni akartalak, hanem csak...Na érted! :)


Tessék:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja azt meg még elfelejtettem mondani hogy még külön a menüben is bekell kapcsolni a PunkBuster-t.
2011. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!