Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Trek Online-al hogy...

Star Trek Online-al hogy lehet játszani ingyen?

Figyelt kérdés

Úgy tudtam hogy a Star Trek Online-al lehet ingyen játszani bizonyos korlátozások mellett.Regisztráltam az oldalon,és le töltöttem az STO-t.De amikor be akarok lépni azt írja ki hogy "Account Error" és indoknak azt írja ki hogy aktiválnom kell a játékot az Accountomon a játékhoz kapott kulccsal...De ügye ilyen kulcsot csak akkor kapok ha megvezsem...Most akkor mégsem lehet ingyen játszani még csak pár órát,napot sem hogy ki próbálja az ember??Vagy ha igen,mégis hogyan?


Előre is köszönöm.


2011. aug. 19. 15:52
 1/2 anonim válasza:

látom régi kérdés

ha még aktuális: csak január 17-től lett ingyenes

Most csak annyit kell tenni, hogy felmész a honlapra és követed az utasításokat (regisztrálsz, letölt egy telepítőt, megvárod amíg letölti a játékot, telepíted, és belépsz játszani)

nekem tetszik, nem rossz :)

2012. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

A kérdést azért tettem fel mert régen,volt azt hiszem 10 napos trial vagy ilyesmi de akkoriban nem tetszett a harc rendszer.Majd később láttam olyan híreket hogy ingyen jétszható bizonyos szintig de nem érdekelt.Majd a 4. kiegészítőben beletettek egy "normális" TPS harc rendszert na ekkor felkeltette az érdeklődésem.És az oldalon továbbra is úgy volt feltüntetve hogy mi érhető el ingyen és mi prémium (előfiető) játékosként.De hiába regisztráltam semmi,szóval nem értettem mit értenek "ingyen" alatt és ezért tettem fel a kérdést.

De utána olvastam hogy a trial verziót eltörölték.


És mivel Steam-en pont akciós volt meg is vettem,kb 3000Ft volt úgy voltam vele annyit totál megér hogy kipróbáljam.

Tetszett de annyira nem hogy továbbra is előfizessek.


De amióta ingyenes lett én is tolom megint :)

És így 3. nekifutásra ingyen már jobban tetszik XD

2012. jan. 19. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!