Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit jelent az, hogy metin2...

CsakEgyCsajszi kérdése:

Mit jelent az, hogy metin2 common f?

Figyelt kérdés

Le szeretném tölteni a metin2 játékot a laptopomra, le is jön el is kezdi tölteni a torrentet, de a letöltés (a fölső sáv) megáltt 90.0%-nál, a teljes haladás (alsó sáv) pedig 95.0%-nál. Ott vártam pár percet, és ki írja azt, hogy :metin2_common_f_8294_12609_1 (-1) A kapcsolódási kísérlet nem sikerült, mert a kapcsolódó partner nem válaszolt a megadott időn belül, vagy a létrehozott kapcsolatban hiba történt, mert a kapcsolódó partner nem volt képes válaszolni (1)

Hiba a fálj(ok) letöltése közben (Torrent:a)


Nem tudna valaki segíteni, hogy miért nem megy? Nem értem, mert a számítógépemre lejött és működik (azon kívül persze hogy ha átmegyek kapun ledobál, vagy karicserénél ledobál, nem enged vissza ami miatt mindig újra kell indítanom a játékot, de legalább megy =S), de a laptopomon valamiért nem akar elfutni, ami azért is érdekes, mert a ddmt lejön-.-". Pls valaki segítsen, mert most kezdeném újra, mivel elég hosszú ídőre hagytam abba, és nem tudom hogy most miért nem megy :S


2011. aug. 19. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet próbáltad, lehet, hogy nem, de azért meg kéne próbálni egy nomrális letöltést is, vagyis nem torrenteset.
2011. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi, de honnan tudom leszedni torrent nélkül?:S
2011. aug. 19. 19:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugyan is nem próbáltam még, nem is tudtam hogy lelehet szedni torrent nélkül Oo
2011. aug. 19. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk ingyen a metin2.hu-ról?

Ugye, milyen bonyolult?

G.

2011. aug. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Onnan töltöttem le kb.20x, de ugyan azt írja ki amit már a korábbiakban leírtam.
2011. aug. 19. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor CCleanerrel pucold ki a géped.

G.

2011. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kösszi:DD
2011. aug. 19. 23:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Torrent nélkül: metin2.hu - bal oldalt egy letöltés menü - és ott az 1. Client download.
2011. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!