Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Végig játszotta már valaki a...

Végig játszotta már valaki a god of war-t?

Figyelt kérdés
aki végig játszotta már a god of war-t az irjon lenne 1 kérdésem hozzá..
2011. aug. 20. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én végigvittem az 1-et meg a 2-t :)
2011. aug. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a 2-Őbe van 1 pálya ahol egy épületben vagy és víz van körülötted meg ilyen oszlopok és valami vízalatti kapun kéne átjutni..ott mit kell csinálni?
2011. aug. 20. 10:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tudom mire gondolsz, bár 2-3 ilyen van a játékba. Az oszlopok mellett van egy-egy kis "tekerő", igaz? azt mindegyiket föl kell tekerni, 1-2 úgymarad, pár pedig nem, az elkezd leereszkedni.(előtte minden kaput nyitogass ki,a víz alattiakat törd be/fent van kapcsoló amivel ki tudod nyitni).Ha mind kész vissza a legelsőhöz, tekerd föl, lassítsd be az időt majd ahol bejöttél ott lesz 1 létra, felmászol és végigugrálsz rajtuk.


http://www.youtube.com/watch?v=t7jb958FGyI&feature=related itt van videóban

2011. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegig vittem a teljes trilogiat.
2011. aug. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
es azt a reszt amikor egy testben vok miutan megszereztem a szarnyakat es legyoztem a ko szornyet?hova kell ugrani az azutani szobaba?
2011. aug. 21. 08:22
 6/6 A kérdező kommentje:
meg van..
2011. aug. 21. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!