Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A valve-nek ebbe lehet beleszó...

A valve-nek ebbe lehet beleszólása, ha így css-ezek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Megvettem még kb fél évvel ezelőtt a css-t steamen, de nagyon nem tetszik, ez a v64-es update, ami most van. Összesen 3 órát játszottam eddig steamen, viszont nonsteamen rengeteget játszok a v34-es verzión. Ebbe lehet beleszólása a valve-nak? Elvégre megvan az eredeti is, csak én a tört verzióval játszok:P
2011. aug. 21. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, a non steam illegális az ő szemükben.Annyi lehet a beleszólásuk hogy VAC bannolják a steam fiókodat, amin az eredeti van, és azzal már nem tudsz többet játszani.
2011. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor ha erre rájönnek, bannolhatják a steam fiókomat? Az nekem nagyon nagy kár lenne, mert van rajta több mint 20 játékom.
2011. aug. 21. 15:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, bannolhatják sajnos :S És a VAC az feloldhatatlan, semmi esetre sem oldják fel, akárhány játékod van :/
2011. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek mit csináljak? Hogy jöhetnek rá, hogy én ezen a verzión is játszok?
2011. aug. 21. 19:29
 5/10 anonim ***** válasza:

A Steam érzékeli hogy non-steam változat van telepítve a gépedre. Rá is van írva a dobozára a sourcenak: Ha illegális másolat van a gépén a játékról, ne telepítse az eredetit, mert direkt nem fog működni.


[link]

2011. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem működik és egy partición is van mind2 verzió. Akkor most mit csináljak? Hagyjam ott a non steames klánomat, haverokat és térjek át steamre?
2011. aug. 21. 21:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Hhhhát nemtudom. Én letörölném steamet a helyedbe az eredeti játékokat meg uninstallálnám a gépről. Aztán ha meguntam a non-steamet meg a klánt szépen letölteném steamet újra, belépnék a profilomba, játékokat installálnám és játszanék :) Szerintem ha uninstallálva van a steam tuti nem érzékeli hogy illegális változat van a gépen. Mert azért a 20 játékért nagyon nagy kár lenne, gondolom nem kis összegbe kerültek.
2011. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A steam fiókom értéke 100 alatt van, de nem sokkal. Megvan a cod 7, 6, crysis 2, 1 warhead, wars, cs 1.6, source, condition zero, test drive unlimited. Ezek amikkel még mostanába is játszok:D Ha bannolnák nagy kár lenne. De az a gond, hogy a cs 1.6-al szoktam játszani szinte minden nap. Tehát nem unintallálhatom a játékot. Ha kikapcsolom játszás közbe a steamet, akkor nem lesz baj?
2011. aug. 21. 22:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nem vennék rá mérget :S Amikor bekapcsolod, hogy játssz pl. 1.6-al, érzékeli a telepített játékokat valószínűleg. De ha eddig nem volt gond talán most sem lesz.
2011. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kicsit több mint fél éve így játszok és még legalább 10 haverom is úgy van, hogy fel van neki rakva a steames és a nonsteames is:P

Az jó, ha a steames sourceot uninstallálom és felrakom csak a nonsteamest?

2011. aug. 22. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!