Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A lego universe ingyenes?

A lego universe ingyenes?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, én úgy tudom nem ingyenes
2011. aug. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha fel mész az oldalára,ott van nagy betűkkel hogy "FREE TO PLAY" ami azt jelenti hogy ingyen játszható bizonyos korlátozások mellett:


[link]

2011. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
végülis igaz de az csak 1 trial :P
2011. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dehogy trial XP LOL


"free to play" nem "free trial"


A kettő azért nem ugyan az,de az oldalon le is írják mit takar a "free to play" kijelentés,csak kettőt kellene kattintani hozzá meg tudni kéne egy kicsit angolul XD


[link]


A jobb alsó sarokban ott van hogy "What is Free to Play?"

Oda kell kattintani és már le is írják részletesen mit kínál a játék,ingyen.

2011. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Hát nem tom de ez a free to play csak próbaverzió ugyanis amikor elkéne menned a nimbus stationre nem engedi mer membershipnek kell lenned plusz csak 10000 a maximum pénz és sztem a szint határ is alacsonyra van szabva és a classot nem is választhatsz csak kipróbálhatsz egy kari alatt kettőt egy néhány küldi alatt és petet sem taníthatsz

és csak 2 zone játszható és egy bosst győzhetsz le de ha valakmi megtudja mondani hogyan kell tovább menni a nimubus stationra annak azt megköszönéém

2011. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
De még valószinüleg bővítik a free to playt ugyanis a játékos 2/4 free to play-es és eléggé kevés mindent lehet csinálni nekem ez 3 óra alatt megvolt -.-
2011. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Végülis ha úgy vesszük valóban trial,ugyanis Lego Univerzumát lényegében 2 részre fel osztották.Vannak free területek és vannak prémium területek.De a játék idő korlátlan.Sokat nem játszottam vele csak ki próbáltam.


De ha megveszed a játékot és az aktiváló kulcsot hozzá adod az accountot-hoz,akkor a prémium területek is elérhetővé válnak.És ha így nézzük ingyenes már olyan értelemben hogy nincs havi díj csak egyszer meg kell venni és utána micropayment van.


De azt nem tudom mennyire kényszerítenek rá a micropayment használatára..

Sajnos nagyon sok szuper MMO-t haza vágnak azzal hogy rá kényszerítenek prémium cuccokra mivel nélkülük nem érvényesülsz PvP-ben de sokszor még PvE-ben sem.

2011. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Érzem a fájdalmadat testvér T.T
2011. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!