Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok bejelentkezni...

Miért nem tudok bejelentkezni a cabal oldalára?

Figyelt kérdés
Biztos hogy jó a jelszó mert elmentette a firefox és fel is írtam magamnak mégsem enged be, de a játékba be tudok lépni.
2011. aug. 21. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt írja hogy "Your account has been blocked..." ?? Mert ha igen, akkor gázvan, mert bannoltak, go www.support.cabalonline.com
2011. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt írta elavult a jelszó és frissíteni kell. Akkor meg akartam változtatni de már azt sem engedte pedig biztos h a jó jelszót írtam be és azóta mindig ezt írja:Login below to access your website account.


These will NOT be the details you log into the game with


If you cannot remember your password please use the 'Forgot Password' button below to reset and choose another password.


After 5 unsuccessful login attempts your account will be placed on a temporary 1 hour ban to protect your account.

2011. aug. 24. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!