Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Steammel és a citromaillal...

A Steammel és a citromaillal van problémám. (? )

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy megvettem a L4D2-t feltelepítettem, csináltam egy új felhasználói fiókot és nem olyan régen meg próbáltam belépni a citromailomba, de nem engedett, de ettől függetlenül ugye a játékkal tudtam tovább játszani. Aztán újrahúztam a gépet, ugyan úgy be akartam lépni a Steambe, de kért egy ellenőrző kódot, amit csak a cirtomailos fiókomba megérkezett levélből tudok csak kimásolni. A kérdésem pedig az lenne, hogy esetleg valakivel történt-e már ilyen vagy tudnátok-e javasolni valamit.
2011. aug. 21. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
citromail XD
2011. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
valami más problémád esetleg?
2011. aug. 21. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem.Meg vetted a L4D2-t Steamen.Le töltötted.

És ez után miért is csináltál új accountot és mire?Cotromail-en csináltál új accountot vagy steam-en?


És most melyik citromail-be nem tudsz belépni?Abba amelyikre meg vetted a L4D2-t vagy abba amit a vásárlás után csináltál?



Ha a Steam-et felrakod egy új gépre,ahhoz hogy be tudj lépni igazolnod kell hogy te vagy a jogos tulajdonosa az adott steam account-nak és ezt csak úgy tudod igazolni hogy a steam elküld egy kódot arra az e-mail fiókra amin regelted a steam-et és azt a kódot be kell ütni steam-be az első csatlakozáskor hogy be tudj lépni.


Abba az e-mail fiókba kell belépned amire regelted a steam-et és amin megvetted a L4D2-t.


Ha te elfelejtetted a jelszavát a citromail fiókodnak amivel steam-en regeltél és nem állítottál be másodlagos e-mail fiókot akkor nem tudsz mit tenni..Maximum annyit hogy fel veszed a kapcsolatot a steam ügyfélszolgálattal és megpróbálod meggyőzni valahogy őket hogy az adott steam fiók a tied..

2011. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na szóval:D

Még régebben csináltam egy citromail, úgy 3 évvel ezelőtt. Aztán megvettem a L4D1-t először majd azzal az e-mail címmel csináltam meg az első felhasználómat a steamen. Később megvettem a L4D2-t amit ugyanarra a felhasználóra telepítettem, majd később nem tudtam már belépni a citromailemre, de a steamre igen. Aztán újra kellett húznom a gépet és felraktam megint a steamet és mivel nem tudok belépni a citromailomra, nem tudtam beírni az azonosító kódot.

Remélem így érthetőbb.

2011. aug. 21. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Értem,hát ebben sajnos nem tudok segíteni.Ez a kódos dolog normális a steam részéről.Amint "új környezetből" kívánnak belépni egy steam accountra,a steam kéri ezt a kódot biztonsági okokból.


Egyelten megoldás ha be tudsz lépni a citromail fiókodba.

Ha viszont a jelszót elfelejtetted és nem állítottál be alternatív e-mail fiókot amire elküldhetnék a jelszót,akkor nincs mit tenni,fel kell hogy vedd a kapcsolatot a steam ügyfélszolgálattal és meg mondod nekik hogy nincs hozzáférésed többé ahhoz az e-mail fiókhoz amivel regeltél steam-en.


Ha a jelszót nem felejtetted el,egyszerűen csak nem tudsz belépni,akkor lehetséges hogy az e-mail fiókod megszünt.Azt mondod 3 éve nyitottad meg az e-mail fiókot.Mikor léptél be utoljára a citromail fiókodba?

Nem ismerem a citromail szabályzatát de a legtöbb e-mail szolgáltató törli az e-mail fiókot ha X ideig nem lép be senki.Ez általában 6-12 hónap..


Ha rá mész citromail-en hogy "elfelejtetted a jelszavad" és kéred hogy mutassa meg a jelszó emlékeztetődet,akkor mit ír ki?Ki írja a jelszó emlékeztetőt vagy olyasmit ír ki hogy érvénytelen e-mail cím,felhasználói név?


Ha az utóbbi akkor tuti hogy megszünt az e-mail fiókod.


Ebben az esetben talán beválhat ha újra regelsz citromail-en ugyan azzal a felhasználó névvel ha még szabad és újra küldeted a kódot a steam-től.


Más esetben nincs más mint a Steam ügyfélszolgálat.

2011. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:] Valószínűleg törölték azt az e-mail címet, akkor megpróbálom azt amit írtál. Még egyszer nagyon köszönöm:]
2011. aug. 22. 16:29
 7/7 napközispohár válasza:
megkérdezhetem, mi volt az email címed? mert nekem is hasonló a gondom
2013. febr. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!