Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy Kell/Hol Kell regisztráln...

Álló László kérdése:

Hogy Kell/Hol Kell regisztrálni AoE Online on?

Figyelt kérdés

Linket Légyszi!

Vagy elég magyarázat is!

Ja és mégmerre hol kell letolteni?


2011. aug. 21. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az Age of Empires Online-ra gondolsz,arra én is kíváncsi lennék.A hivatalos oldalán azt írják hogy ingyen játszható és prémium cuccokért kell fizetni mint nemzetek meg boosterek...Le is lehet onnan tölteni,itt a link:


[link]


De miután fel telepítem és el indítom,kéri az aktiváló kulcsot amit akkor kapsz ha megveszed...


Regisztrálni elméletileg nem kell sehol,csak Windows Live-on..Az "online" megnevezés ellenére nem az a kimondott MMO játék..Az oldalán található leírások alapján nekem úgy tűnik hogy a játék arról szól hogy tudsz single-ben játszani aholis el kezded építeni,fejleszteni a birodalmad a hadsereged és a gazdaságod.Tudsz küldetéseket teljesíteni,területeket foglalni de mint ezt single-ben..Majd ha kedved támad akkor tudsz online játszani másokkal Co-op-ban vagy mások ellen le nyomni pár csatát ahogy az oldalán fogalmaznak "egy véletlen generált csatamezőn"...De nem lehet benne más játékosok birodalma ellen hadjáratokat indítani,területeket foglalni tőlük és hasonlók.

2011. aug. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nah rájöttem :P


Miután letöltötted és felraktad a játékot,a Windows Live azonosítóddal be kell lépni a "Games for Windows Marketplace" kliensbe amit a start menü\játékok között találsz..Ha beléptél,akkor az Age of Empires Online-t fel kell venned a letöltött,telepített játékok közé úgy hogy bal oldalon rá kattintasz hogy "Full Games".


Majd a jobb oldalon felugró listán az AoE Online-ra.

Ott pedig hogy "Download".Meg adod a neved,címed és nyomod hogy next vagy install már nem emlékszek..Majd ha a játék be került a letöltött,telepített játékok listába amit fent a "Downloads" között találsz,utána már indul a játék és nem kér aktiváló kulcsot...


De ha mégis kérne,az aktiváló kulcsot megtalálod ha rá kattintasz a játékra a "Downloads" listában alul a "Live Access Code"-nál..


Sok sikert hozzá:)

2011. aug. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi zoldpacsi!!
2011. aug. 22. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!