Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a probléma az APB-vel?

Dymo kérdése:

Mi lehet a probléma az APB-vel?

Figyelt kérdés

Az All Points Bulletin(APB) nevű játéknál 1-1,5 óra játék után mindig kilép a játék és felváltva ezeket a hibaüzenetek írja

[link]

[link]

de a kedvencem az amikor csak szimplán kilép hibaüzenet nélkül(öröm az ürömben hogy ilyenkor legalább rendesen kilép a játékból és nem nekem kell feladatkezelővel bezárni :D)

RAM:4GB Processzor: Intel Core 2 Quad CPU Q8300 2,50 GHz Videókártya: Nvidia GeForce 9400 GT Op. rendszer 32 bites windows 7

válaszokat előre is köszi!


2011. aug. 22. 01:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A hiba ok: a rendelkezésére álló memória megtelt.

Ez nem azt jelenti, hogy mind a 4GB ram megtelt.


Leírja, hogy melyik textúrát próbálta utoljára betölteni mikor lefagyott az egész.

Az eseményt lementette a játék egy naplóba, *.log kiterjesztésbe.

Ez egy egyszerű szöveges dokumentum mint a *.txt


Érdemes elküldeni a készítőknek, mert lehet, hogy ahhoz a típusú memória kártyához és alaplaphoz nem megfelelően írták meg a memória kihasználtságot.

általában az ilyen jellegű problémákat a következő frissítésben kijavítják.


az is fennállhat, hogy a videokártya vezérlője nem megfelelő verziót használ.

2011. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ

legtöbbször el szoktam nekik küldeni a hibajelentést :D

2011. aug. 22. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit jegyzet be a log file-ba, de sajnos nincs több ötletem. :(
2011. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!