Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » COD MW2 (ALTERIW! ) probléma...

COD MW2 (ALTERIW! ) probléma lent (? )

Figyelt kérdés

már egyszer kitettem hogy kéne 10 prestige stat alteriw-hez!

oka: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__2121017-c..

pls küldjetek egy statot ami 10. prestigeben van köszi :)


2011. aug. 22. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

bocs, statom nincs, ha az úgy jó neked, hogy 10 prestige elejétől kezded, akkor írd be a konzolba (az a cucc, ami megnyílik a játékkal együtt) ezt:


setplayerdata prestige 10

2011. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A főmenüben legyél, amikor beírod, és még annyi, hogy megmaradjon a rank, játsz egy meccset online (ne szerverkeresővel!), ölj párat, halj meg párszor, majd lépj ki, indítsd újra a játékot, ha minden jól ment, akkor a rankod megmaradt.
2011. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ok köszi :) amúgy találtam alteriw fórumon egy fájlt(az egyik stat fájl) letöltöttem felülírtam az eredetit és 10 prestige lvl 70 lettem :) am azért nem érdekelt hogy mennyi lvl mert nekem csak a custom classok kellettek :9 am köszi a segítséget mind2őtöknek :D megy a zöld :D
2011. aug. 23. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!