Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 1942 repülős...

Battlefield 1942 repülős tutorial?

Figyelt kérdés
Sziasztok megvettem a Battlefield 1942 -t és próbálok második vh-s repülőkkel repülni manőverezés már m1-m1 ki is lövöm a másik helit viszont nem nagyon értek se a bombázáshoz se a torpedózáshoz csak a nagy bombózóval tudom eltalálni az ellenfélt úgy hogy kidobok 3 bombát ,de ez sajnos kis repülőkkel elég nehéz és mivel a gép elég jól tolja gondolom azért mi is tudjuk valahogy fejhleszteni ezt a készségünket csak nem jövök rá hogyan kell plusz kamera nézett se tudom melyik a legelőnyösebb a torpedó meg nem megy szerintem tovább amikor ledobom az óceánba ezekere valami tipp vagy videó ? Kösz szépen a választ
2011. aug. 22. 14:00
 1/1 anonim válasza:
ezt szerintem nem lehet videóból megtanulni a repülést érezni kell :d az elején én is csak külső nézetben tudtam bombázni kisgéppel, aztán már belső nézettel is pefektül megy. szerintem gyakorold érezz rá aztán menni fog az magától hamarabb mint gondolnád :)
2012. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!