Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egyszer játszottam a wowwal...

Egyszer játszottam a wowwal és nagyon jo de anyám nem endedi hogy játszak mert elméletileg fügőséget okoz és hiába ígérem hogy csak 1 órát játszok vele mindennap, nem engedi. Hogyan vegyemrá hogy vegyen nekem és játszhassak vele?

Figyelt kérdés
mert egyszer játszottam a demojával és nagyon tetszet egy hetes volt a demoja de akkor is csak minden nap egy két órát játszottam vele
2011. aug. 24. 10:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
wowoztam egy 7napot de meg is untam XD
2012. ápr. 3. 21:02
 12/14 anonim ***** válasza:
Kockák :D Én amúgy 3 hónap alatt meguntam a WoW Cataclysm-et(tört szerveren) mert full low voltam benne xD Inkább CoD-zok meg Skyrimozok meg BF3 <3
2013. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 juan1088 válasza:

Elég régi motoros vagyok, azt mondom napi egy óráért teljesen felesleges elkezdened, mert az első HC dungeonod lehet tovább fog tartani, raidről nem is beszélve. Napi egy óra maximum átlagban jönne ki.

Pszichológusként pedig üzenem anyukádnak, hogy SEMMIVEL ismétlem SEMMIVEL nem okoz nagyobb függőséget, mint a Csacska angyal, az Izaura, a Barátok közt és társaik.

2014. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
csacska angyal LoooL
2015. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!