Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek? (Sims 2 telepítése...

Mit tegyek? (Sims 2 telepítése!? )

Figyelt kérdés
Elkezdtem telepíteni, 35%-ig egész gyorsan eljutott, de ott megakadt (este kezdtem el), már 1 óráig 35-ön volt, aztán úgy döntöttem, hogy bekapcsolva hagyom a gépet, és majd reggel meglátom, mi lesz vele, hát reggel is 35%-on volt. Most mit tegyek?
2011. aug. 24. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

eredeti? vagy nem?

ha igen nem tudom ha nem ,akkor másold fel a gépre majd onnan rakd fel(ha te cd-ről akartad!

2011. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Próbáld újra az egészet! de eredeti a Sims2 cd-d? és normálisan megcsináltad,beírtad azt a kódot,meg midnent? mert ha igen akkor nem tudom én se,pedig én nagy Sims fan vok! D:
2011. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, eredeti, már kétszer is újra indítottam (a telepítést), de mindig megakad, megpróbáltam a másik gépen is, ott 49-nél akad meg. (Vaterán vettük)
2011. aug. 25. 19:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megoldottuk, de azért köszi!
2011. szept. 8. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!