Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike 1.6 mit tudok...

Counter Strike 1.6 mit tudok csinálni ha valaki csal cheat?

Figyelt kérdés

Mit tudok csinálni ha valaki csal és steames ? érdekelne a dolog. Mondjuk megvan a Steam_ID-je screen-el. Illetve demo is készült róla. Kinek kell elküldeni ? vagy hova kell feltenni stb.


(A lényeg az lenne hogy VAC bant tudjak adni egyedül aki csal.)


Aki tud segíteni az vegyen fel.

Accom: arpiex


2011. aug. 24. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A VAC ban automatikusan fertőzi meg a csaló accountját, szóval nem ember adja. A steames profilok felső jobb oldalán van egy olyan funkció, hogy "szabálysértés jelentése" és azon belül "csalással gyanúsítva". Ezt a lépést a csaló profilján teheted meg, bár bizonyítékok ellenében nem sokat fognak tenni.
2011. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem szóval ez mind ? Csalássan gyanúsítva csak 1 szöveget tudok beírni és azt mondjuk milyen nyelven kéne ? Am meg nem sok értelme gondolom foglalkozni vele. Nem ?
2011. aug. 24. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Angolul kell nekik írni. Hát nem sokra mennél vele, ha ez ilyen egyszerű lenne, hogy csak leírod nekik hogy xy személy csalt a CS-ben, és ezért bannolnák is az illetőt, nagyon sokan visszaélnének vele például rosszat akarásból. Szóval nincs sok értelme a funkciónak.
2011. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen én is erre gondoltam..:S
2011. aug. 24. 20:53
 5/5 A kérdező kommentje:
jólvan köszi
2011. aug. 24. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!