Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen MMORPG játékokat ismertek?

Milyen MMORPG játékokat ismertek?

Figyelt kérdés

Keresek valami jó MMROPG játékot. A metin2 szintje felett azért. ismerem a Gates of Andaront, de valahogy nem jött be. A RuneScape nem tetszik, sajnos ez van.


A runes of Magic meg nem indul el, állandóan tölt, majd újrakezdni a mindenféle letöltést patchet meg stb.



Valami jó, és remek grafikájú MMORPG játékot ismer vki? (nem muszály MMORPG-nak lennie,bár fizetősre azért nem szeretnék menni)


2011. aug. 25. 11:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
wow
2011. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
aha....5ezer FT havonta + letölteni sem lehet
2011. aug. 25. 12:26
 3/13 anonim ***** válasza:

wow -> gagyi

probald ki az Aion-t, tort szeron ha nem akarsz fizetni, vagy kezzel sporolni a Guild Wars 2-re, azt csak 1x kell megvenni, nincs havi dij

2011. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
előszörs is wow a legigényesebb mmorpg, egyáltaláb nem gagyi, csak néhány HÜLYE szerint az. és egyáltalán nem 5ezer havonta, hanem kb 3500, mellesleg ugyan úgy lehet azt is törtön játszani, de kétlem hogy pl egy aion tört ugyan olyan lenne mint az eredeti...
2011. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Valami kicsit egyszerűbb mint pl a Gates Of Andaron nincs? Olvastam rengeteg helyen h pl a WoW elég durva függőséget okoz, én pedig nem szándékozok sokat játszani csak néha néha elütni vele az időt.


Fizetni semmiképpen nem szeretnék, bocsi.:S remélem megérted:)

2011. aug. 25. 13:23
 6/13 A kérdező kommentje:
Mármint nem a Gates of Andaronnál egyszerűbb hanem a WoW nál és ezeknél.
2011. aug. 25. 13:24
 7/13 anonim ***** válasza:

Drakensang Online

Ezt még le sem kell töltened! :D

Nekem tetszik.

2011. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A WoW pont annyira okozhat függőséget, mint bármelyik számítógépes játék. De ha az embernek van elég akaratereje és jól tudja kezelni a helyzetet, akkor nem lesz vele semmi gond. Amúgy pedig akármelyik torrent oldalról le tudod tölteni ingyen, és milliónyi privát szerver van, ahol játszani is tudod ingyen.
2011. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aion, Lineage 2
2011. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Figyelj igen én is azt hitem h wow "fűgő" leszek de ebben sokan tévednek. De azt is nézd hogy ebben a pillanatban is regeltek mert 23percenként van egy új wow acc. 14millióan játszanak eredetin(fizetős) és 2x ennyien törtön. Keresd meg a Monster wow-ot vagy a tauri-t.
2011. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!