Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha az x-box 360 ra rámentesz...

Ha az x-box 360 ra rámentesz egy játékot a winchesterre utánna lehet-e CD nélkül játszani azt a játékot amit rámentettél a vinyóra? Vagy akkor is kell hozzá a játék CD je?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

hát csak nem

különben minek tennéd rá? hogy foglalja a helyet?

am nem cd kell hanem dvd dl

2011. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem az egyik haverom mondta akinek van x box 360 ja,hogy hiába van elmentve a vinyójára akkor is kell a DVD lemez h tudjon vele játszani
2011. aug. 25. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
igen indításnál szükség van a lemezre de aztán csak a merevlemezről fogja olvasni az adatokat
2011. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha eredeti a box, akkor kell bele a dvd akkor is, ha fel van telepítve. Ez meg simán kölcsönzés védelem, elég nagyot bukott a sima xboxnál a microsoft, mert elég volt kikölcsönözni a játékot, és tulajdonképpen meg is volt, mert akkor nem kellett a lemeznek a gépben lennie. De asszem tört boxnál nem kell, hogy benne legyen, ezt nem tudom, a live miatt nem törtem fel a boxom.
2011. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!