Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Red Dead Redemption xbox360...

Red Dead Redemption xbox360 online?

Figyelt kérdés
Sziasztok,fent vagyok xbox liveon,és játszok multiba a red dead-el ,és most barátok gyűjtök hogy élvezetesebb legyen a játék,mert egyedül nem túl jó.És eddig még nem találtam magyarokat,szóval aki játszik az írja le a liveos felhasználónevét :)
2011. aug. 26. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:

és most barátok gyűjtök hogy élvezetesebb legyen a játék,mert egyedül nem túl jó.És eddig még nem találtam magyarokat...


Tudod, ez akár még tartozhat a szerelem, szex kategóriába.

2011. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne offold tele légyszíves,ha nem rád tartozik a téma,akkor nem kéne hozzá írni.Szerintem nem szeretnél kitíltást...Ha gonolod elintézem neked szívesen :)
2011. aug. 26. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Ki is írta a nem megfelelő kategóriába? ;) Úgy van, te. Szóval ha lehet, ne fenyegess engem, akármilyen nagynak is képzeled magad. Hogy nehogy megsértsem az a pici, törékeny lelkedet, nem offolok:


Keresgélj a hivatalos weboldalon, esetleg fórumokon, ha más nem, játssz amerikaiakkal/angolokkal, még ha nem is tudod a nyelvet, akkor is megérted velük a beszédet, hamar bele tudsz jönni.

2011. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én Magyarokkal szeretnék gamelni :)
2011. aug. 26. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:
ott van a jatekaim.hu gamer id topik, vagy a gamerid.hu, válogass :))
2012. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!