Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Apokaliptikus, világvége...

Apokaliptikus, világvége típusú játékokat tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Amikor a leigázott emberiségből néhány ember tartja vissza a szörnyeket, zombikat, idegeneket.

Mint pl. a Left 4 Dead.


2011. aug. 26. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fallout 3

Stalker sorozat.

2011. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hard truck apocalypse - bizar egy történet nem nagyon értem de jó játék--> http://www.youtube.com/watch?v=CY9dPnBrX7I

Alone in the Dark- töltöm szal nemtom milyen:D http://www.youtube.com/watch?v=N__QaNliUYw

2011. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt van egy kisebb gyűjtemény:

[link]

Mondjuk van egy két játék, amit nem neveznék apokaliptikus játéknak. Fallout széria mindenképp, Hard Truck Apocalypse játékkal játszottam, nem rossz játék, de tényleg érdekesre sikerült. :) De az inkább teherautózós, mint zobmi ölős. Metro 2033 is elég jó, bár az inkább a föld alatt játszódik, viszont érdekes egy elképzelés. Regényből készült játék, érdemes kipróbálni. S.T.A.L.K.E.R. széria is jó, bár csak kipróbáltam, de sokan szeretik, mindenképp ide említeném azt is. Az igazi apokaliptikus, mutáns darálós. :) Olyasmi mint a Fallout 3, menj ide menj oda, csak más környezetben. Jó mazsolázást.

2011. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mondjuk a Falloutnál, S.T.A.L.K.E.R.-nél készülj fel, hogy egy fokkal nyugodtabb, taktikásabb játékok, tehát a Left 4 Deadhez viszonyítva nem annyira akciódús, viszont szerintem sokkal értelmesebb játékok. Igazából tényleg a Fallout széria az igazi poszt-apokaliptikus, világvége játék. Amikor is beütött a gebasz (3.dik világháború, atomfegyverekkel), és tulajdonképp visszatér az emberiség az őskorba, fegyverekkel, modern felszerelésekkel. Csak ajánlani tudom, az előző részeit is érdemes meglesni, bár az nem FPS, hanem RTS. A Fallout 3-ban meg keverve van az FPS a stratégiai elemekkel. :) 6000 Ft most a cdgalaxisnál, úgy, hogy tartalmazza az 5 kiegészítőt, amik megjelentek még hozzá. Ettől különáll a Fallout New Vegas, amihez szintén vannak kiegészítők, szóval biztos nem fogsz unatkozni, ha megtetszik a játék. :) Nézz szét a neten, képeket, videókat, leírásokat.
2011. aug. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek.

ezekkel el leszek egy darabig. :D

2011. aug. 27. 00:49
 6/11 anonim válasza:
34%
Hannah Montana
2011. aug. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
elég apokaliptikus?:D
2011. aug. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az már túlságosan is :D
2011. aug. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jah aztán dögöljek meg szívrohamba... -.- :D
2011. aug. 27. 19:58
 10/11 anonim válasza:

Dying Light

az egyik legjobb szerintem ;)

2015. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!