Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA IV (Letöltött! Verzió)...

Baggio0513 kérdése:

GTA IV (Letöltött! Verzió) Login probléma. Crackelt játék mentése során be kell jelentkeznem a games for window live accommal, de miután bejelentkezek (inkább login közben) kéri a product key-t, ami ugye nincsen. Mit kell crackelnem, hogy ne kérje?

Figyelt kérdés
Razor1911 el crackeltem, paul.dll, launchGTAIV, GTAIV.exe 1911.dll lett becrackelve!
2011. aug. 27. 01:50
 1/6 reptoid tudós 2 válasza:
0%

Vedd meg a játékot eredetiben!

Ha nincs rá pénzed, menj el dolgozni!

2011. aug. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miert kell ilyen valaszokat irni nem ezt kerdezte a kerdezo hogy hol vegye meg. En letoltottem valahogy regisztraltam csak nem tudom hogy 3 napig probalkoztam es sikerult egyszer .Kell regisztralni es offline ra menj es ott meg valamikre es akk nem keri a key-t csak.(tom hogy nem valasz amit irtam de biztatasnak jo)sajnalom ha nem tudtam segiteni.
2011. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Nyomj egy 'home'-t create account görgesd le, create local account/profil és csak egy nicket kér... :)

Zöld kéz kérlek :)

2011. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 reptoid tudós 2 válasza:

Mert az a válasz a kérdésre. Az eredeti játékban nem ír ilyen hibát.

Ezért a játékért 5000 Ft (tekintve hogy a futtatásához szükséges gép nem alsókategóriás) nem nagy pénz.

2011. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Honnan töltötted le?
2012. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
netről
2012. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!