Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hitman 2-ben van egy fegyver,...

Hitman 2-ben van egy fegyver, valami madzag. Hol szerezzem meg?

Figyelt kérdés
A hitman 2-ben, a fegyveres sufniban a fojtózsineg heje felett oda van rajzolva valami madzag körvonala és egy akasztó is van neki, de nem találtam meg, és vagy 20 oldalt végignéztem, egyiken se volt rajta, pedig azon kívül már minden fegyver megvan. Hol találhatom meg?
2011. aug. 27. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Én többször végigvittem a játékot, de még én sem találtam meg az összes fegyvert.

Így a kíváncsiságom odáig ment, hogy beírtam az összes fegyver csalást, és egyenként megnéztem mik vannak a játékban.

2011. aug. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönjük Emese!!!

esetleg lehetne a kérdésre is válaszolni, hogy hol szerezhetem meg az a fegyvert?

2011. aug. 27. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sose fogod megtalálni, mert béna vagy.
2011. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 AlexSilver válasza:

Hello,

nem tudom, nézi-e még valaki ezt a topicot.

A kérdéses fegyver egy rózsafüzér.

Kicsit utánakutattam és azt találtam, hogy ezt teljesen eltávolították a játékból, tehát még fegyverkóddal sem lehet hozzájutni. (Ezt mondjuk nem teszteltem, aki akarja, kipróbálhatja.)

A helyét pedig egyszerűen benne felejtették.

Nagy kár, így nincs meg a teljesség érzete.

2011. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a válasz egyszerűbb mint hinnéd.

a fegyver ami hiányzik onnan, az a folytózsinór/zongorahúr és azért nincs ott, mert nálad van (47-esnél) nézd meg a fegyvereid közt. mindig nála van, talán csak az elején lóg a kampón.

2011. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem, az elején ott lóg a fojtózsinór, és annak nem az a helye,és ha nálam van a folytózsineg, akkor azzal már 2 üres hely van
2011. nov. 30. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!