Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2-be amikor be akarom...

Sims 2-be amikor be akarom rakni a letöltött ruhákat, akkor mindig berakom a downloads mappába, és amikor kibontom egy majomfej jön ki, ha rákattintok jobb egérgombbal, akkor azt írja ki hogy, , Install to Sims3" . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fent volt a Sims 3, de már letöröltem. Akkor miért nem tudom betenni a cuccokat?
2011. aug. 28. 11:46
 1/1 igali válasza:

Nem tudom, hogy azóta sikerült e megoldani a problémát, de én azt gyanítom, hogy valószínű azért, mert az a ruha a Sims 3- hoz van, és hiányolja a játékot, ezért írja ki, hogy telepítsd a Sims 3-at.

Honnan töltötted le a ruhát, mi a fájl kiterjesztése?


Ha esetleg sikerült megoldani a problémát, akkor kérlek segíts nekem is!

h t t p ://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2796506-hogyan-tudom-hasznalni-a-the-sims-2-hoz-azokat-a-cuccokat-*-package-amiket-

2012. márc. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!