Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen Legoland? (kérdések...

Milyen Legoland? (kérdések túl rövid. )

Figyelt kérdés

A kategóriaválasztásért bocsi de nemtudom hogy hova tehetném :D

Irnátok nekem dolgokat legoland-ről?

Új nekem és sok dolgot nemértek :)

nemvoltam még ott.


1.tényleg legoember jelmezben vannak? írták nekem az oldalon hogy beöltözött emberek vannak. igaz ez?


2. néztem az egyesült királyságban lévő legoland-ot, láttam hogy van hullámvasút csónakázás ilyesmi.

De találtam egy-két dolgot ami nagyméretű lego ból volt de szinte minden átlagos. Annyira hogy néha csodálkozni is lehet rajta hogy miért legoland a neve mikor olyan mint egy átlagos vidámpart. miért van ez?


3. Mennyi a belépő egy személyre? mivel kell fizetni és hányat? leírnátok hogy az ár hány forintot ér? nemértek az ilyenekhez :D


4. milyen országokban van legoland?


További kérdéseket majd kommentbe írok ha eszembe jut valami :D bocsi ha hosszú és köszi ha rámszántad az időd :D


2011. aug. 29. 05:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyeljj én sem voltam lego lendben de néhányra válaszolhatok:


4-Londonban van.Amit ha nem tudnád angliában van.


3-Londonban mindenhova elég drága a belépő.Fonttal(=Ł=pound) kell fizetni. 1 font(=Ł=pound) 368.68 forintot(=Ft=HUF) tesz ki.

2011. aug. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2011. aug. 29. 18:50
 3/4 anonim válasza:
Németországban is van....
2012. okt. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

En Windsorban voltam es ott eleg sok lego van

Hogy mondjak egyet: star wars museum

Az 1 napos jegy ara online 30£ helyben 45£

En nagyon elveztem jol le is egtem (majusban)

2017. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!