Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet megvenni a From...

Hol lehet megvenni a From Dust c. játékot?

Figyelt kérdés
Elvileg már megjelent, de én csak Steam-en láttam, de mivel a bankkártyámon nincsen pénz, nem szeretném megvenni ott, inkább dobozosban ha lehet, de se az 576, se a cdgalaxis oldalán nem találtam
2011. aug. 29. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Márpedig csak Steam-en, Xbox Libe-on és majd PSN-en lehet megvenni. Dobozos kiadás nem lesz.
2011. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs dobozos, de nehogy megvedd, mert NAGYON SZAR KONZOL PORT!!! 30-ra van korlátozva a frame rate, nem lehet állítani grafikát, élsimítást, és az irányítás is szar egérrel és billentyűzettel. Aztán még ott az Ubisoft DRM, bár lehet, hogy azóta valamit már csináltak vele.
2011. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A DRM-et kiveszik belőle a következő patchel, akkor megveszem majd steamen mert nagyon tetszik és a crackelt játék meg nem indul el
2011. aug. 30. 07:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom csúnya dolog, de én letöltöttem és nem mondanám olyan rossz portnak. A grafika szép, nem is laggol, irányítani is lehet. Ha lenne bankkártyám meg is venném. Egyébként csak Steamen lehet PC-re, meg talán az Ubisoft új rendszerén.
2011. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvettem Steam-en, tényleg nagyon jó játék, szerintem sem rossz, csak rövid...
2011. aug. 30. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Maga a játék nagyon jó, de pénzt nem adnék 30 fpsért.
2011. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!