Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a call of duty:...

Hejj kérdése:

Letöltöttem a call of duty: world at war-t, telepítettem, elindítottam- nagy sötétség, semmi. Ctrl+alt+delete-elindult. és mindig ez van. Folyton leáll, nem történik semmi, és el kell játszanom ugyanezt. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
ha úgy érted hogy bármikor amikor belépsz sötétség fogad és nem tudod megoldani hogy menjen a játék akkor a videó kártyád gyenge . de nem értem a control alt deletestől mit mondasz (teljesen) .
2011. aug. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én sem értem mit szerettél volna ezzel mondani de megkell nézni a gépigényét és összehasonlítani a saját hardverekkel/szoftverekkel:) ésha megvan a minimum 100%on akkor mehet:)
2011. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
úgy értem, h rákattintok a cod ikonra...sötétség, semmi.....megnyomom ctrl+alt+delete(gondolom tudjátok mielsz ekkor), ekkor a cod még fut, mert nem fejezem be, rákattintok az asztalon és utána megy...következő az, h pl a játék főmenüjében vagyok, elindítom, ugyan ez. aztán betöltődik a játék,lenyomom az első pályát, ugyan ez sötétség, újra ctrl+alt+delete...és már nem akarom folyton ezt eljátszani, mert tönkreteszi a gépet......egyébként hülyekérdés, de hogy tudom megnézni a videokártyám méretét?(nem vagyok jártas az ilyesmikben)
2011. szept. 1. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
mivan? videókártya mértét?:D te hülye vagy XDDD mérd le:D
2011. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
'taps'(Y) neked a vicc kategóriában kéne keresgélned, gratula....
2011. szept. 1. 22:26
 6/6 anonim ***** válasza:
a képernyő felbontása menünél mutatja hogy milyen kártya van a gépbe és hány megás memóriája van a videó kártyának .
2011. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!