Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Steam-en történő vásárlásnak...

A Steam-en történő vásárlásnak mi a menete?

Figyelt kérdés
Csak bankkártyával lehet fizetni? Valaki leírná nekem hogyan megy a vásárlás?
2011. aug. 30. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
berakod a kosárba a gamet, utána rá mész a kosárra, aztán írja hogy magamnak akarom a gamet vagy ajándékba szeretném, rémász hogy magamnak, utána kéri az adataid, meg a kártya adatait, leokézod, aztán még1szer ellenőrizheted az adatokat jók e, elfogadod az általános maszlagot, aztán ok, dolgozik egy kicsit, kapsz levelet hogy köszönik a vásárlást, de pedig egyből töltheted is le.
2011. aug. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És utána ugye nem szív le kezelési költség micsodákat meg ilyeneket? Tehát ha én pontosan 15 eurót rakok rá, mert annyi a játék, akkor annyit is vesz csak le? Bocsi az ilyen kérdésekért
2011. aug. 30. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
nálam otp nél junior visa kártyával úgy van hogy amikor veszek egy játékot, és belépek a számlámra otpnél akkor ki írja hogy előre jegyzett kártya vásárlás, és ott van forintban, a számlainformációnál meg ott van hogy utalt a steamnek x eurót. szerintem nincs kezelési kölcség. de neten utána tudsz nézni pl how to buy games on steam vagy iylesmi
2011. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

futólag átovlastam, naggyábol msot is igy van

2011. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!