Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnám letölteni a...

Hogyan tudnám letölteni a Metin2-öt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
ne tölts le a metin2-őt!
2011. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
áá most találtam 1 új játékot és az jobban tetszik és a metin2 tényleg szar:S tudod hogyan tudnám letölteni az aion-ot?:)
2011. aug. 30. 17:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a metin2 jó játék,csak a rossz grafika miatt nem szeretitek,(ami mellesleg nem is olyan rossz csak meg kell szokni) de egy játékban sem olyan izgalmas a harc más játékosokkal,illetve a szörnyekkel,mint abban.És több a kihívás is,törekedned kell hogy jó legyél.
2011. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A Metin2-t nem a grafikája miatt nem szeretik,hanem azért mert kib@szott sok idő a fejlődés,tele van hackerrel és csalókkal,bugos és semmi kihívás nincs benne. Aion letöltés : *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és az aionban melyik szinten kapsz ilyen szárnyakat? és a metin2-ben igaz hogy minden állatra rá ülhetsz?
2011. aug. 30. 18:14
 6/10 A kérdező kommentje:
mit jelenthet ez? azt írja ki hogy: a fájlhoz nincs társítva a művelet végrehajtásához szükséges program. Adja meg a társítást a vezérlőpult mappabeállítások alkalmazásával. ezért nem tudom letölteni a aiont mit jelenthet ez? (én nem értem T_T) segítsetek:(
2011. aug. 30. 18:23
 7/10 anonim ***** válasza:
A metin2-be nem ülhetsz rá minden állatra, csak 3fajta lóra, ami 3szinbe van (fekete,fehér,barna (most ne menyjünk bele mék miért mien szinű)) meg még 4 állatra farkasra oroszlánra, tigrisre...
2011. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Töltsd le az µTorrent nevű programot és utána próbáld a játékot letölteni. ***** Amúgy a játék havidíjas vagyis fizetned kell érte hogy játszhass vele. Amúgy a Metin2-ben csak 1 ló van és annak 3 színe. Ha nem vagy céhbe akkor fehér,ha céhbe vagy akkor világos barna és ha te vagy a céh vezére akkor sötét barna. Amúgy 75.szint felett a Száműzöttek Barlangjába lehet ütni Rothadt faládát ami tartalmaz valamelyik állatpecsétet. Van Vadkan amit 75-től használhatsz,Farkas amit 80-tól,Tigris amit 85-től és Oroszlán amit szinén 85-től használhatsz. + van még Fehér oroszlán amit Eventkor lehet beszerezni és Vad harci vadkan amit a Titokzatos ládából lehet szerezni.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor ha az utorrenten letöltöm az aiont akkor fizetnem kel érte havonként?
2011. aug. 31. 11:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha eredetinn akarsz játszani igen de gondolom ehez is vannak tört szerverek mint a wowhoz de ainonal még soha nem játszottam szóval ebben nem tudok segíteni
2011. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!