Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baja sims 3-ak? SÜRGŐS!

Mi a baja sims 3-ak? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

letöltöttem toorren.eval-ról a sims 3 RELOATED-et.(3 napja)

fel is tettem.játszottam egy csomót rajta.letöltöttem hozzá a városszépítő cuccok kieg.-et.fel raktam azt is. nem találtam hozzá crket, így az nem ment, és letöröltem(termeszetesen amilyen hülye vagyok, nem az unistallal, hanem csak jobbkatt törlés).nem tudom miért, de ettől elkezdett reklamálni a launchere.letöröltem a sims3-mat, is, (ezt is ugyan így sajnos)újra akartam tenni, de kiírta, hogy nem lehet, mert a nemtom hányas verzió(gondolom a legújabb), és a város sz. kieg. telepítve van.letöltöttem újra, de ugyan ez. és már egész délelött azt kerestem, hogy hova a francba rakta a keresett dolgokat.

jöhet bármely megoldás(az újratelepítésen, és a megvevésen kívül)


2011. aug. 31. 11:08
 1/8 A kérdező kommentje:

pls írjatok váaszt, mert rohatt jó game, és minél előbb szeretnék játszani vele.

de téllegf plsplsplspls

2011. aug. 31. 11:12
 2/8 A kérdező kommentje:

már a borítóját is megrajzoltam neki. XDXDXD

pls

2011. aug. 31. 11:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy mivel jobb klikk-törtlés módon törölted a fájlokat,a registry-ből nem lett törölve a játék,ezért a telepítő azt hiszi hogy még mindég fent van a gépen.


Amit próbálhatsz:


XP:

Vezérlőpult-Programok Telepítése/Törlése


A listában ott lesz a Sim3,rá kattintasz jobb oldalon Uninstall\eltávolítás


Vista/7:

Vezérlőpult-Programok Eltávolítása


A listában ott lesz a Sims3 rá kattintasz és felül uninstall\eltávolítás


Talán így sikerül törölni a registry-ből a Sims3-at,és újra birod rakni ha nem mert azt írja ki hogy nem találja az eltávolitási információkat ami valószínű,akkor tudok egy programok ami talán ki veszi...De per pillanat nagyon nem akar eszembe jutni a neve,rég használtam :P


Még gondolkozok melyik program lehetett,addig próbáld meg amit írtam.


Esetleg még:

A Sims3-al rég játszottam,de amikor be rakod a lemezt,a telepítőben olyan lehetőség nincs hogy javítás vagy újra telepítés (reinstall)?Mert akkor újra rakná a fájlokat a gépre.

2011. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kössz a választ, de úgy látom elég felületesen olvastad el mert:

LETÖLTÖTTEM

2011. aug. 31. 11:29
 5/8 A kérdező kommentje:

DE MI A TANÚSÁG EBBŐL A JOBB KLIKKES DOLOGBÓL MINDEKINEK?

AZ HOGY MINDÍG HA VAN RÁ LEHETŐSÉGED, AKKOR UNISTALLAL TÖRÖLD

XD

2011. aug. 31. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Mit töltöttél le?

Nem azt mondod hogy töltsd le,hanem hogy a vezérlőpultból TÖRÖLD és utána újra birod rakni.


Vagy nem az a problémád hogy nem birod újra fel rakni mert a telepítő úgy látja még mindég fent van?

2011. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kipróbáltad már amit írtak előttem, hogy lemez berakásnál javítás? Már ha van olyan lehetőség a telepítőben, én nem emlékszem már rá. Nem biztos hogy van.


Ha nincs akkor viszont a registryből kell törölnöd a játékot, amiről annyit mondanék hogyha elcseszed akkor elég nagy hibákat okozhatsz a gépeden. Szóval csak óvatosan. Nem ismersz olyat aki ért a gépekhez? Jobb lenne ha szólnál valaki ilyennek inkább.


Registryt megtalálod itt: start - futtatás - beírod regedit


Itt HKEY_CURRENT_USER / Software / Electronic Arts / Sims 3 - erre jobb katt és törlés


Ha ez nem elég akkor a szerkesztésre katt fönt és keresésbe írd be hogy sims3 és menj sorba (F3-at nyomva), ami sims3 bejegyzést talál azokat töröld mindet.


Ennyi lenne, ha ezzel sem oldódott meg a gondod, akkor nem segít más csak ha újratelepíted a windowst. De az sem egy nagy dolog igazából.

2011. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

a legelső működött

bocs csak játsottam, és elffelejtettem írni

sorry

2011. szept. 4. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!