Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas játék közbeni...

GTA San Andreas játék közbeni térképet hogy kapom vissza?

Figyelt kérdés
Sajnálatos módon egy küldetés elvégzése után házban voltam, és oda akartam teleportálni a lakásomhoz, hogy elmentsem. Oda is teleportáltam az ajtó elé, de nem volt semmi kívül, viszont láttam a bejárathoz mutató sárga 3szöget, bementem, kijöttem, volt már terep. Elmentettem a játékot, de csak utána vettem észre, hogyha kimegyek a lakásból, továbbra sincs térképem a bal alsó sarokban, a menüből elérhető térképen pedig nem mutatja, hogy én hol vagyok. Hogy lehet a térképet "visszavarázsolni"?
2011. szept. 1. 14:35
 1/4 Gubis Kristóf válasza:
Ezek a módok tönkre teszik a játékot vagyis úgy értem, hogy nem az értelmét hanem például eltüntette a térképed. Nekem is volt ehhez hasonló, például betettem egy autót a játékba és mikor az az autó jött volna oda se néztem és már lefagyott és kilépett a játékból. vagy letöltöttem ezt a taxi mód-ot mikor megnyomom a g-t amivel taxizni lehetett lefagy. ÉN SZERINTEM CSAK AKÓK FOG MEGJAVULNI HA ÚJRATELEPÍTED, DE EZ EGYÁLTALÁN NEM BIZTOS. (Mert én csak így tudtam megoldani.) Szerintem kérdezd még meg valami GTA fórumon.
2011. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem csak a mentéssel van a baj, mert ha egy másik mentest indítok el, akkor minden működik rendesen.
2011. szept. 2. 11:22
 3/4 Gubis Kristóf válasza:
Jah lehet. Akkor meg én beszéltem félre. De az igaz hogy ha nagyon sok módot teszel rá akkor elrontja a játékot.
2011. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT! Megöltem magam, és már van térkép!
2011. szept. 3. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!