Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom ezt visszaállítan...

TMárijó kérdése:

Hogyan tudom ezt visszaállítani az X-Box 360-anomnál?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg a konzolt és azt hiszem elállítottam valamit! Ahogy a konzol elindul, ugye lehet a nyilakkal fel és le, valamint jobbra aztán balra mozgatni ilyen ablakokat! Amiket fel és le tudunk léptetni, tudtommal azok az úgynevezett "channel"-ek! ( My Xbox, Spotlight, Xbox Preview, Inside Xbox stb......) Nah és nekem ezek a lehetőségek eltüntek és csak a "My Xbox" elnevezésű lehetőségben tudok bóklászni a többi felszívódott! Ezeket szeretném újra visszahozni! A válaszokat előre is köszönöm!
2011. szept. 1. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert nem vagy csatlakozva live-ra. Rá van kapcsolva a net? Próbáld meg a connect to xbox live opcióval a guide-on belül, ha nem csinálja automatikusan. Lehet más profil van beállítva elsődlegesnek? Próbálgasd, a lényeg az, hogy kapcsolódj a live-ra, akkor jönnek vissza ezek a csatornák, mivel ezek onnan kapják az információt.
2011. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ÚÚÚÚ!! Köszi szépen!!! :D Bejött!!
2011. szept. 2. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!