Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játék lesz jobb a most...

Melyik játék lesz jobb a most megjelenő hónapban?

Figyelt kérdés

Gears of War 3


vagy


Dead Island



Multi is lényeges!


2011. szept. 2. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen GoW3!
2011. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
GoW csak x360,am az jobb lenne nekem is,de PC-s vagyok,szal nekem Dead Island :)
2011. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

De amúgy ha már kitérünk a ki mit vár játékra, akkor:

Driver San Franciso, NFS Run, Batman Arkham City (ezt várom a legjobban, nagyon jó lesz). Nem várom kimondottan, de az új CoD, és BF is érdekes lehet. Akkor nagyon távlat, holdban van még, de Mass Effect 3.

2011. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Aham, legszívesebben mind2 megvenném de annyi pénzem nincs!

:(


Meg azért GOW3 multija youtube elnézve valóban jobb! Mert ha már megveszem, ne az legyen hogy kb.8-10 órás sp aztán rakhatom vissza a tartóba! Szóval értitek mit akarok ezzel, 2-3 hónapig gyűrni szeretném!:D Bár Dead island sp része önmagában biztos hosszú és szórakoztató, de multiról keveset tudok! :/

2011. szept. 2. 21:34
 5/11 A kérdező kommentje:

Drivres San Francisco: demo alapján nem tetszik, maga a hangulata magával ragadó de csak egy ideig!

NSF hot run: sok NFS részben csalódtam, de videó alapján talán adok egy esélyt neki! De inkább már Forza 4

Mass effect 3: talán ha magyar jönne ki akkor okés, szerény angol tudásommal inkább nem fogok bele!:D

Batman Arkham City: biztos ütős lesz, de engem az ilyen szuperhősös valahogy nem fog meg!

2011. szept. 2. 21:38
 6/11 A kérdező kommentje:

MW3:hát ez már lerágott csont a multi része, sp miatt meg nem fogom megvenni mert talán az is 5-6 óra! :D

BF3:tuti befutó nálam!;)

2011. szept. 2. 21:41
 7/11 anonim ***** válasza:
GoW széria nem mai gyerek, az szerintem jobban össze lesz rakva mint a Dead Island, komolyabbnak tűnik. Legalábbis nekem. Az előző 2 része nagyon jó volt, várom a story folytatását.
2011. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szóval ha én nem ismerem az 1.-2. részét a sorozatnak, akkor a újabb részéhez hozzá se fogjak? :D Vagy abból érteni fogom az elmúlt történeteket (ha már magyarul jelenik meg)?!
2011. szept. 2. 21:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán, az egész széria egymásra épül, mint pl a Star Wars. A GoW 2-nek is úgy lett vége, hogy folytatódik a harmadik részben, magyarul egy nyitott könyv, történt egy gyors cselekmény 2 perccel a stáblista előtt, és akkor jött a híres nevezetes "folytatjuk...". :D Van co-op mind a kettőben, egy haverral told ki gyorsan őket. :)
2011. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Battlefield 3! Nagyon jónak tűnik :)
2011. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!