Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW-Patch-Valaki segítene?...

WoW-Patch-Valaki segítene? Nézd a leírást!?

Figyelt kérdés

Ha nekem megvan a BC,akkor csak a 2.4es patchig van meg nekem,vagy már a 4.2,a rage of the firalands is?


[link]


2011. szept. 3. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

számolj már egy kicsit!


neked a 2.4 = 4.2 ????


szerintem a 2.4 << 4.2

a különbség csupán két kiegészítő és ezen felül + 20 gigányi adat....



ha a BC van meg neked, mármint maag a DVD, az csak a 2.0.x patch!


a cataclysm meg 4.0.x -nél kezdődik?


köztük van a WOTLK 3.0.x patch-csel.


Kettő nagyobb mint négy? PERSZE!


kérdésedre válasz:

NEM UGYANAZ!

2011. szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 4.2 patch fent van neked is,ha el indítot a launchert az ablak bal felső sarkában írja melyik patch van telepítve.Szóval a 4.2 patch-al járó javítások elérhetőek a számodra is.

De maga a kiegészítő "tartalom" mint történet,questek,fajok..stb nem érhető el a számodra még meg nem veszed a kiegészítőt.

A Rage of the Fireland a Cataclysm kiegészítő bővítése,szóval meg kell venned hozzá a Cataclysm-t.

De maga a patch a javításokkal neked is fent van.

2011. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2. kommentelő,még mindig nem értem.Az értem hogy ha katát megveszem akkor lesznek az újitások,a goblin,worgen stb...

De a rage of the firelands,szóval a 4.1 és 4.2,és lassan jön a 4.3as,azok csak akkor lesznek benne ha megveszem a katát?

2011. szept. 3. 15:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagy nekem megvan egész a 4.2es patchig,csak nem érhető el,mert még nincs meg a cata?
2011. szept. 3. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Így van.


Például a Cataclysm-el kapunk plusz 2 fajt és ha rá mész a karakter készítésre akkor neked is ott van a 2 faj alul,de nem választható.Ki is írja hogy csak akkor választhatod ha meg vetted a Cataclysm-t.


Lényegében a Blizzard úgy csinálja hogy minden kerek verzió szám egy új kiegészítő amiért fizetni kell.


2.0=Burnin Crusade (már az alapjátékkal jár)

3.0=Wrath of Lich King

4.0=Cataclysm


És a közbe eső patchek (2.1,2.3....3.1,3.2...4.1,4.2)

Nem csak javításokat hanem bövítményeket is tartalmaz az előző kiegészítőhöz mint új questek,új tárgyak..stb,de ezek a bővítmények csak azoknak érhetőek el akik meg vették a kiegészítőt.De maga a patch a javításokkal mindenkinek elérhető csak az extra tartalom nem.

2011. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!