Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Warcraft-ban...

A World of Warcraft-ban autómatikusan le vonják a számlámról a havi díjat, ha igen hogy tudom elkerülni?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem meg a WoW-ot és pár napja le járt a 30 nap amit kaptam hozzá.Előfizettem még egy hónapra,kártyával fizettem és a vásárlás végén azt írta ki hogy az előfizetés lejárta után,autómatikusan megújítják az előfizetést.


Szóval ha jól értem ez azt jelenti hogyha le járt az egy hónap,a következő hónapra atómatikusan le húzzák a pénzt a számlámról?


Ha igen,akkor ezt hogy lehetne vissza vonni,vagy hol tárolják a kártyám adatait?Tetszik a WoW és valószínűleg elő fogok fizetni még egy hónapra vagy akár többre is.De azt nem akarom hogy kártyám adatait a battle.net tárolja.Soha nem lehet tudni,feltörik a rendszert akár mi előfordulhat.


A fizetési módoknál azt írja hogy nem adtam meg fizetési módot.De az előfizetésnél (subscription) azt írja hogy a következő hónapra az előfizetés folyamatban van.


Most akkor ez mit jelent?Hogy működik ez?Vagy még fizetési módot nem adok meg,addig nem fog megújulni az előfizetés szóval a kártyám adatit nem tárolják?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. szept. 4. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Régen levonta mindig havonta, történt pár incidens és most már minden hónapban manuálisan kell fizetnie a játékosoknak, tehát a válasz: nem, nem von le automatikusan.
2011. szept. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért írta ki miután előfizettem egy hónapra,hogy az előfizetés lejárta után,az előfizetés automatikusan megújul és miért írja az előfizetésnél hogy jövőhónapra az előfizetés folyamatban van?
2011. szept. 4. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Furcsa, nekem ilyet nem írt ki. s


A Blizzard nagyon korrekt cég, legalábbis velem mindig korrektek voltak. HA jól tudom 2 perc sem kell ahhoz hogy "lecsatold" a kártyád az accountról, az e havi már ki van fizetve, viszont nem fogja levonni a jövőhavit.

2011. szept. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A világ legnagyobb játék fejlesztő cége nem fogja le húzni...
2011. szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát ezek lehúzták.Még ilyen sunyi bandát,nem fizettem elő csak vásároltam plusz egy hónap játék időt.Direkt figyeltem rá hogy nehogy előfizetés legyen.A vásárlás után azt is írta a profilomnál hogy nincs előfizetés.Erre ők el mentették a kártya adatokat és a hónap elején ahogy lejárt az előfizetésem másodikán megint lehúzták a havi díjat a következő hónapra.És mostmár az volt ott hogy elő vagyok fizetve.


De!!A fizetési módnál továbbra is azt írja hogy nincs megadva fizetési mód és hogyha nem adok meg fizetési módot akkor nem tudok előfizetni.Nah akkor hogy a p*csömbe húzták most le a havidíjat ha fizetési mód nincs megadva?


Most akkor mi van?Tárolják a kártyám adatait de hol?

Hogy tudom törölni?Valaki segítsen:(


Nem az a nagyobb baj hogy levonták igaz nem örülök neki,de gázosabb hogy ezek szerint tárolják a kártyám adatait de a beállításoknál sehol nem találom hogy törölni tudjam.Ha rá megyek hogy előfizetés,akkor automatikusan ki dobja a kártyám adatait hogy ezzel fizettem legutóbb,de ha rá megyek a mentett fizetési módokra ott nem szerepel semmi.


Most akkor mit lehet csinálni?Az előfizetést visszavontam elméletileg,de mivel múltkor is azt írta ki hogy nem vagyok előfizetve aztán mégis elő lettem ezért nyugodtabb lennék ha a kártyám adatai eltünne a rendszerükből.


Valaki tud ebben segíteni?


Előre is köszönöm

2011. okt. 19. 02:26
 6/7 TomasoRR válasza:

SZiasztok, a régi kérdés engem most izgat. Szóval? én ugy látom hogy egyszer elöfizetek és automatikusan fogja vonni, feltölteni a következőben is. Azért érdekel mert 1hónapot vagyok otthon, 1et nem. szóval nem szeretném fizetni ha (sajnos) nemtudok játszani.

MEgoldás?

2015. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kapsz emailt a fizetésről, az első nagyobb szöveg végén van egy "subscription management page" szöveg, amire rá kell kattolni és letudod mondani a fizetést. :)
2019. okt. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!