Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nézik le sokan azokat a...

Miért nézik le sokan azokat a játékokat, amelyeknek nem olyna jó a grafikája, legyen az régi, vagy új?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem. Én most a Resident evil-t nyomom. Igaz mai szemmel nézve nem túl jó a grafikája, de baromi jó játék.


Emberek könyörgöm a játékokban nem a grafika számít!

2011. szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokan azthiszik ha a grafika jó, akkor a játékmenet ugyanolyan jó, mert ha képesek voltak egy jó grafikát kihozni a játékból, játékmenetre nem lehet majd panaszuk. Példának mondhatnám a MineCraft-ot, tény, hogy kissé csúf a grafikája a kockáktól, de mégis több millióan veszik, vagy a Terraria-t is. Én sem értem ezentúl a játékosokat, gondolom láthattad a Counter Strike - Global Offensive trailerjét, a gépigény.hu -n is annyian leszólták a grafika miatt, hogy legszívesebben elástam volna ott helyben magam mikor olvastam a kommentjeiket.
2011. szept. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fontos a grafika, de nem a legfontosabb. Egy kevésbé szép, de jó játék ezerszer többet ér, mint egy vizuális csoda nulla játszhatósággal.
2011. szept. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pontosan így van, a minecraft grafikája elég gyenge, de sokkal több ideig el lehet vele lenni mint pl a crysis 2-vel
2011. szept. 5. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Fontos a grafika, de egy játék szépséget nem a pixelmennyiség határozza meg szerintem. Véleményem szerint minden idők legszebb játékai a baldur's gate 2 és a disciples 2 művészien megrajzolt/kézzel festett képi világuk miatt és nyomukba sem ér pl a dragon age saga műanyakhatású csillivilli agyoneffektezett grafikája.
2011. szept. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont azért, amiért operát és operettet se néz a fiatalbb korosztály, és klasszikus zenét se hallgat.

Másra van kinyílva, a felületet veszik csak észre.

2011. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!